Atsauksmes par Flekosteel

 • Viktorija
  Es biju slidotavā, tur nokritu un stipri sāpināju muguru. Ārsts ieteica Flekosteel kā sildošu un sāpju mazinošu un pretiekaisuma līdzekli. Patiešām, tas palīdzēja pēc pirmās lietošanas reizes. Dažu nedēļu laikā visi simptomi izzuda! Viņa izārstēja arī spēcīgu klepu. Katram gadījumam es nopirku sev dažus iepakojumus rezervē.
  Flekosteel
 • Daniels
  Vairākus gadus man ir bijusi osteohondroze, kas izraisa nepanesamas muguras sāpes. Bērni atrada daudz ieteikumu un labas atsauksmes par flekosteelu. Pasūtīts internetā. Gēls mani vienkārši izglāba! Nav sāpju, vairs nav vājuma, redze un dzirde nav uzlabojusies, un pats labākais ir tas, ka es jūtos 10 gadus jaunāks! Tagad es konsultēšu visus savus draugus un paziņas.
  Flekosteel
 • Viktorija
  Es kaut kā izstiepu saites kājā, ārsti paredzēja, ka ārstēšana prasīs ļoti ilgu laiku. Man paveicās atrast Flekosteel, un nedaudz vairāk kā pēc nedēļas saites atjaunojās, sāpes pazuda. Viņa sāka normāli staigāt, atstāja slimības atvaļinājumu strādāt. Tagad visa ģimene lieto gēlu, tas palīdz pie visa - muguras sāpēm, locītavām vai kaut kā cita.
  Flekosteel
 • Aleksandrs
  Flekosteel gēls man ļoti palīdzēja ar ceļa traumu, ko guvu treniņa laikā. Celis bija ļoti pietūcis, praktiski nekustējās un, protams, kāja neciešami sāpēja. Bet ar šī līdzekļa palīdzību es atgriezos darbā pēc 5 dienām, un tūska pazuda, un jutīgums tika atjaunots pirmajā dienā.
  Flekosteel
 • Roberts
  Agrāk viņi muguras aizmugurē bija ļoti sāpīgi osteohondrozes dēļ, kas manā vecumā nav pārsteidzoši. Mana sieva internetā saskārās ar Flekosteel, un mēs pēc apspriešanās nolēmām to pasūtīt. Man par pārsteigumu, gēls patiešām palīdzēja - muguras sāpes sāka izzust jau pirmajā dienā. Iepriekš es visu rītu nespēju iztaisnoties, bet tagad viss ir kārtībā!
  Flekosteel
Lietotāja vērtējums Flekosteel
4.7
21