Lietošanas pieredze Flekosteel

Nikolajs no Parīzes dalās pieredzē par Flekosteel lietošanu

Parīzes Frekosteela Nikolaja lietošanas pieredze

Man patika skriet kopš bērnības - visādi turnīri, sacensības, vairākas reizes skrēju maratonu, bet ar vecumu šis hobijs lika par sevi manīt. Es turpināju skriet katru dienu, pakļaujot locītavas smagām slodzēm. Tāpēc vairākus gadus cietu no locītavu sāpēm, domāju, ka vairs nevarēšu skriet! Šajā laikā, protams, es izmēģināju virkni dažādu līdzekļu, taču neviens no tiem nedeva vēlamo rezultātu. Un nesen daži draugi, kuri pēc lūzuma ārstēja savu 10 gadus veco meitu, ieteica Flekosteel želeju pret sāpēm locītavās un mugurā. Sākumā es negribēju neko darīt, bet viņiem bija reāla tā lietošanas pieredze, un viņi uzstāja, tāpēc es tomēr nopirku šo želeju.

Kur nopirkt produktu?

Mani draugi, kas man ieteica Flekosteel, kaut kā dabūja paketi caur citiem draugiem, bet es tikko internetā atradu oficiālo Flekosteel vietni un pasūtīju no turienes. Jūs droši vien to varat iegādāties kaut kur citur, taču noteikti no oficiālās vietnes nenāks viltojums.

Starp citu, šis gēls netiek pieskaitīts pie medikamentiem, tāpēc, paldies Dievam, nebija nekādu problēmu ar receptes iegūšanu un došanos uz slimnīcām - viņi to nosūtīja bez jautājumiem.

Ko ārstē gēls?

Patiesībā no jebkādām slimībām un blakusparādībām un traumām, kas saistītas ar locītavām un muguru. Tie ietver osteohondrozi, artrītu, radikulītu, skoliozi un daudz ko citu. Man vienkārši bija sāpīgas sajūtas no locītavu pārslodzes.

Es ilgu laiku lasīju kompozīciju (manuprāt, tas ir svarīgs punkts), bet, izņemot dažādas eļļas, garšaugus un ekstraktus, es neko neatradu. Šajā ziņā tas ir arī liels pluss ražotājam, jo ​​uzreiz ir skaidrs, ka produkts ir dabīgs, drošs, bez ķimikāliju kaudzes, kā tagad pieņemts.

Ģimene, no kuras uzzināju par želeju, to nopirka, lai atveseļotos pēc traumas - mana meita nokrita rotaļu laukumā un salauza kāju. Lūzums bija grūts, un ārsti ieteica izmantot spēcīgu profilakses līdzekli. Flekosteel pat atveseļošanās posmā deva labus rezultātus - kad viņi ieradās slimnīcā kārtējā vizītē, ārsts bija pārsteigts, ka grozījums notika daudz ātrāk.

Gēla lietošana

Nicholas Flekosteel gēla pieredze un skriešana

Es arī izlasīju, kā izmantot šo rīku internetā, lai gan pašā iepakojumā bija instrukcija.

Galvenais, ko atceros, lietojot visdažādākos locītavu produktus, ir tas, ka tos nevar pārāk daudz berzēt ādā. Pirmajās reizēs, kad es to vēl nezināju, gadījās, ka pēc tam, kad noberzās, āda niezēja vai sāka sāpēt vēl vairāk. Tāpēc labāk ir uzklāt želeju problēmu zonā un ļaut tai atpūsties pusstundu, līdz tā uzsūcas. Vienlaikus ir svarīgi būt vienā pozīcijā, necelties, neskriet, pretējā gadījumā rezultāts būs mazs.

Šādi ārstējos pusotru mēnesi - gēlu uzklāju 2-3 reizes dienā, visbiežāk no rīta pirms darba un vēlā pēcpusdienā, kad bija laiks atpūtai.

Efektivitāte

Pat tad, kad es pirmo reizi iesmērēju locītavas ar želeju, pēc apmēram 15 minūtēm tas kļuva daudz vieglāk - spēcīgā spriedze pamazām sāka izzust, turklāt es redzēju, kā ādas krāsa sāka pamazām mainīties, bija neliels pietūkums - un tās sāka norimt. Pēc pāris nedēļām es atsāku skriet un palielināju slodzi. Visi simptomi ir gandrīz pilnībā izzuduši, bet es sāku apzināti izturēties pret situāciju - es pārāk nepielādēju kājas, es veicu pārtraukumus starp skrējieniem. Lai gan tagad nav kritiskas vajadzības, es tomēr nopirku vēl dažus želejas iepakojumus - laiku pa laikam to izmantošu profilaksei.