Lietošanas instrukcija Flekosteel

Flekosteel gēlam pret locītavu un muguras sāpēm ir viena svarīga iezīme - lietošanas ērtums. Kā maksimāli izmantot šo produktu? Ir svarīgi ievērot norādījumus un ņemt vērā indikācijas un kontrindikācijas.

Norādījumi

Frekosteel gela lietošanas instrukcija

Lai gēls darbotos ātri un efektīvi, tas ir jālieto problemātiskajās vietās mierīgā stāvoklī šādā secībā:

 1. Nospiediet želejas sloksni 4-6 cm attālumā no mēģenes.
 2. Vienmērīgi sadaliet kompozīciju sāpošās locītavas zonā.
 3. Ja iespējams, uzmanīgi uzlīmējiet apstrādāto vietu ar līmlenti.
 4. Siltiniet locītavu.

Šī procedūra jāveic 2-3 reizes dienā, līdz izzūd sāpīgās sajūtas. Visizplatītākais Flekosteel gela ārstēšanas kurss ir viens mēnesis.

Lietošanas padomi

Vispiemērotākais laiks, lai pabeigtu šo procedūru, ir no rīta un vakarā. Uzreiz pēc pamošanās uzklājiet produktu un pagaidiet 25-30 minūtes, līdz tas pilnībā uzsūcas. Kādu laiku pirms gulētiešanas ir nepieciešams arī uzklāt līdzekli, pēc kura ieteicams necelties, lai muskuļi un locītavas būtu miera stāvoklī.

Gelu nav ieteicams berzēt! Pēkšņas kustības kaitē ādai, muskuļiem un locītavām, tāpēc pietiek ar Flekosteel gēla uzmanīgu uzklāšanu un izplatīšanu bojātajā vietā.

Pievienojiet dažas vienkāršas fiziskās aktivitātes. Lai ātri atjaunotu locītavu kustīgumu, ir jāveic vienkārši vingrinājumi tikai 15-20 minūtes dienā - tas ievērojami paātrinās dziedināšanas procesu:

 1. Atrodoties horizontālā stāvoklī, salieciet celi, aptiniet rokas ap to un piespiediet to pie ķermeņa. Mainiet kājas pēc 30 sekundēm.
 2. Atrodoties sēdus stāvoklī, iztaisnojiet kājas un mēģiniet ar rokām sasniegt pēdas. Bloķējiet pozīciju uz 30 sekundēm.
 3. Atrodoties guļus stāvoklī, noliecieties uz elkoņiem, paceliet rumpi, lēnām paceliet kājas uz augšu un pēc tam 30 sekundes nofiksējiet maksimālo stāvokli.

Lietošanas indikācijas

Eksperti Latvijā izmanto Flekosteel locītavu želeju kā galveno medicīnisko preparātu vai kā papildu kompleksās terapijas līdzekli cīņā pret šādām slimībām:

 • artrīts;
 • osteohondroze;
 • reimatisms;
 • muskuļu spazmas;
 • fiziska trauma.

Cilvēki, kuru muskuļu un skeleta sistēma ir pakļauta paaugstinātam stresam, piemēram, sportisti, var izmantot šo produktu kā profilakses līdzekli, lai mazinātu traumu risku.

Uzmanieties arī no šādiem simptomiem:

 • sāpes muskuļos un locītavās;
 • regulāri krampji;
 • tūska, ādas hiperēmija;
 • augsts muskuļu tonusa līmenis;
 • motorisko spēju pasliktināšanās.

Kontrindikācijas lietošanai

Tā kā Flekosteel satur tikai dabiskas augu izcelsmes sastāvdaļas, tā lietošana ir pilnīgi droša gan pieaugušajiem, gan bērniem. Produktam nav blakusparādību un kontrindikāciju, kā arī tas neietekmē iekšējo orgānu darbību un neizraisa alerģiskas reakcijas. Tomēr ir iespējama individuāla neiecietība pret atsevišķiem komponentiem.